Siz Daha Güzel Bir Güne Uyanın Diye 20 Yıllık Tecrübemiz ile

En kaliteli ve en ekonomik hizmeti sunuyoruz

oğuzhan kanal açma

denizli kanal açma

Oğuzhan Kanal Açma olarak; Denizli’de kanal ve tuvalet tıkanıklığına çözüm olmak amacıyla kurulduk. İşimizi yaparken önceliğimiz ,siz değerli halkımızın sağlığına azami dikkat  ediyoruz. Zira tıkanıklık söz konusu olduğunda ortaya çıkan arızanın giderilmesinin yanı sıra ,etrafa mikrop saçılmamasına özen gösterilmelidir. Siz evdeki bir problemi çözerken ortaya çıkan başka problemler nedeniyle sağlığınızdan olmamalısınız. Bu noktada Oğuzhan Kanal Açma olarak son derece teknolojik aletlerimizle , kırıp dökmeden hijyenik bir şekilde sorunlarınızı gideriyoruz. Çünkü biz sağlığın her şeyden önce gelmesi gerektiğini biliyoruz. Bunun için düzenli bir şekilde kullandığımız aletleri çağın gerekliliklerine uygun olarak güncelliyoruz.

Tıkanıklık açma servis hizmetini çözüm odaklı düşünüp Sıhhi Tesisat tecrübe ve deneyimlerimizi de katarak hareket ediyoruz. Tıkanıklığın açılmasıyla ilgili bütün yöntem ve çalışmayı gerçekleştirdikten sonra sorun devam ediyorsa açamadık deyip gitmiyoruz. Tıkanıklığın araştırma kısmına geçip, kamera ile görüntüleme yapıp tıkanıklığın sebeplerini anlıyor, ona göre çözüm üretiyoruz. Bu işlem sonucunda da fayda sağlanamazsa dedektör cihazımızla problemli yeri noktasal tespit ederek köklü bir sonuç elde etmiş oluyoruz. 

İŞİMİZİ ÇAĞIN GETİRDİĞİ YENİLİKLER İLE YAPIYORUZ

Firmamız kullandığı robot cihazlar ile tıkalı ana hat giderine robot cihazı göndererek cihazın ucundaki çelik helezonlu yay ile tıkanıklığın oluştuğu bölgeyi parçalayarak gidere göndererek tıkanıklık sorununu çözmektedir. İşlemin hemen ardından kanal hattının içerisine kameralı cihaz gönderilerek hatta başka herhangi bir problem olup olmadığı test edilir.

KANAL AÇMA İŞLEMLERİNDE KIRIP DÖKME İŞLEMİNE SON

Kanal açma işlemleri kırıp dökme işlemi yapılmadan son teknoloji robot cihazlar ile açılmaktadır. Kanal tıkanıklıkları atık su tesisatına giden boruların içerisinde zamanla oluşan tıkanıklıklardan dolayı oluşmaktadır. Bu gibi durumlarda üst kattan kullanılan sular alt katın ya tuvaletinde, ya yer süzgecinden geri taşma yapmaktadır. Bu tarz durumlarda yapılacak en doğru yöntem uzman bir firmadan destek almaktadır.

TIKANIKLIKLARI BİRÇOK FAKTÖR ETKİLİYOR

Firmamız kullandığı robot cihazlar ile tıkalı ana hat giderine robot cihazı göndererek cihazın ucundaki çelik helezonlu yay ile tıkanıklığın oluştuğu bölgeyi parçalayarak gidere göndererek tıkanıklık sorununu çözmektedir. İşlemin hemen ardından kanal hattının içerisine kameralı cihaz gönderilerek hatta başka herhangi bir problem olup olmadığı test edilir.

denizli kanal açma

%100 müşteri memnuniyeti

Doğru tespit ve doğru müdahale ile sorunların üstesinden gelen tam bir profesyonel👍🏼Yılların tecrübesi ve beceri birleşince, güzel işçilik meydana geliyor. Teşekkürler.
Cüneyt Yeter
Hem ekonomik hem de işçilikte ve hizmette kalite. Bir de imdadıma zamanında yetiştiler. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
Ayşe AYDIN
Öncelikle yaptıkları işe saygılılar. Bir de çok iyi iş çıkarıyorlar. Fiyat ve hizmet konusunda Denizli'de tek diyebilirim. Bir apartman yöneticisi olarak Muhammed Bey'e teşekkür ediyorum.
Mehmet KARAÇAY

oğuzhan KANAL AÇMA

Denizli’de kanal açma firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kanal tamiri gerektiren her türlü kanalizasyon sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Ankara’nın tüm bölgelerine kanal tamiri hizmeti veriyoruz. Kanal tamiri çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle irtibat kurunuz. Denizli kanal arıza firmamız haftanın her günü 7×24 saat Denizli’nin tüm bölgelerine kanal arıza giderme hizmeti veriyor.

 

Denizli Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklık açma hizmetimizi Ankara’nın tüm bölgelerine günün her saatinde veriyoruz. Tuvalet tıkanıklığı açma talebiniz için arzu ettiğiniz her an arayabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı sık karşılaşılan bir sorundur ve tıkanma olduğu andan itibaren gerek evde gerekse iş yerinde ciddi sıkıntılara yol açmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma için kendi imkanlarınızla tel veya demir çubuk kullanarak, asit ve benzeri maddeler dökerek uygulanan yöntemler ileride ortaya çıkacak daha karışık ve masraflı zararlara neden olmaktadır.

Denizli Tıkalı Lavabo Açma

Lavabo tıkanıklığı konusunda teknik müdaheleye ihtiyacınız olduğunda, tüm tıkanıklık açma konularında faaliyet gösteren firmamız hizmetinizdedir. Ankara’nın hangi bölgesinde olursanız olun, firma personelimiz adresinize en kısa sürede gelerek tıkanık lavabo açma talebinizi en uygun fiyatlar ile karşılayacaktır. Günün her saatinde modern ekipmanlarımız ile lavabo tıkanıklığı açma hizmeti veriyoruz. Tıkanmış lavabo açma hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve tıkanmış lavabo açma talebinizi iletmek için hemen bizi arayabilirsiniz.

Denizli Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak gideri tıkanma sorunu yaşıyorsanız, günün hangi saati olursa olsun hemen bizi arayın. Mutfak gideri açma hizmetimizden en kısa sürede ve en uygun fiyatlar ile yararlanın. Ankara’nın tüm bölgelerine en kısa sürede ulaşarak tıkanıklık sorunlarınızı gideriyoruz. Mutfak tıkanıklığı açma hizmetimizi her hangi bir kırma işlemi yapmadan, modern tıkanıklık açma ekipmanlarımız ile kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Her türlü mutfak tıkanıklığı sorunlarınızı gidermemiz için bizi arzu ettiğiniz an arayınız. En kısa sürede adresinize gelip hizmet vermekteyiz.

Denizli Küvet Tıkanıklığı Açma

Küvet tıkanması sorununuz varsa doğru adrestesiniz. Binalarda her türlü tıkanıklık açma hizmeti veren Denizli tıkanıklık açma firmamız, tıkalı küvet açma konusunda da ekonomik ve hızlı sonuçlanan tıkanıklık açma hizmetleri veriyor. Ankara logar temizleme firmamız gün ve saat farkı olmaksızın hizmetinizde. Denizli kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon açma talepleriniz için firmamızı arzu ettiğiniz an arayabilirsiniz.

Denizli Süzgeç Tıkanıklığı Açma

Evinizde bulunan tüm süzgeçlerin tıkanıklık sorunlarını gideriyoruz. Tuvalet süzgeci açma, banyo süzgeci açma, balkon süzgeci açma hizmetlerimiz bulunmaktadır. Evinizin veya işyerinizin her hangi bir yerinde kullandığınız süzgeçleriniz ile ilgili tıkanıklık sorunları yaşıyorsanız, hemen tıkanıklık açma konusunda uzman firmamızı arayarak süzgeç tıkanıklığı açma işlerimizden yararlanabilirsiniz.

BİZE GÜVENMEKTE ÇOK HAKLISINIZ

EKONOMİK
%
GÜVEN
%
KANAL AÇMA
%
MEMNUNİYET
%